Sandėlio įvadas

Dokumentacija/

Sandėlio įvadas

Restorano sandėlio vedimą galima išskaidyti į 3 sudedamuosius žingsnius. Norint sekti tik patiekalų pardavimus be jokios sandėlio apskaitos užtenka įvykdyti pirmąjį žingsnį. Norint ne tik pardavinėti patiekalus, bet ir naudoti technologines korteles bei sekti produktų sunaudojimą reikia įvykdyti ir antrąjį žingsnį. Jeigu norite naudotis visomis sandėlio galimybėmis reikia įvykdyti visus tris žingsnius.

1 žingsnis. Patiekalai

Šiame žingsnyje reikia suvesti patiekalus, patiekalų grupes ir taip suformuoti restorano meniu. Kaip tai padaryti galite paskaityti čia.

2 žingsnis. Produktai, technologinės kortelės

Šiame žingsnyje visų pirma reikia suvesti produktų grupes ir pačius produktus, kuriuos naudosite patiekalų gamyboje. Esant poreikiui produktams galite sukurti naujus sandėlius. Po to visiems patiekalams reikia sukurti technologines korteles. Technologinėje kortelėje reikės suvesti produktus ir jų kiekius, nes pagal šią informaciją gaminant patiekalus sandėlyje bus nurašomi produktai. Detalų produktų sunaudojimą visuomet galėsite matyti skyrelyje Produktų sunaudojimas". Jeigu restorane planuojate gaminti ir pusgaminius, apie tai detaliau galite paskaityti skyrelyje "Pusgaminių gamyba".

3 žingsnis. Tiekėjai, pajamavimas, išlaidavimas, inventorizacija

Šiame žingsnyje reikės įvesti tiekėjus, jų sutartis, tiekiamus produktus ir tada galėsite naudotis visu sandėlio funkcionalumu. Suvedus šią informaciją bus galima realiu laiku stebėti produktų likučius, daryti produktų užsakymus (pajamavimus), bus galima atlikti produktų išlaidavimus (nurašymus) ir sandėlio inventorizacijas.

Plačiau apie šias galimybes galite sužinoti žemiau esančiuose punktuose.